Двоспальне ліжко: сучасна інтерпретація

Третину життя кожної людини проходить уві сні. Тому вибору зручної і комфортної меблів для сну варто присвятити особливу увагу. Зупинимося на параметрах найпоширенішою моделі — двоспальне ліжко.

Розміри

Ширина двоспальному ліжку починається від 140 см і обмежується лише площею спальні. Якщо розміри кімнати дозволяють, можна вибрати і квадратну ліжко зі стороною в 2 м.

Матеріал

Підстави ліжка можуть бути виконані в різних варіантах:

1. масив дерева;

2. деревно-стружкові плити (ДСП);

3. деревно-волокниста плита (МДФ);

4. метал.

Цільне дерево і кований метал — найбільш дорогі, але і самі надійні і зносостійкі види матеріалів. Тут вибір буде залежати тільки від бюджету покупки. Якщо рішення прийнято на користь більш демократичних ДСП або МДФ, слід звернути увагу на товщину плит і якість їх обробки.

Система зберігання

Важливим моментом є наявність або відсутність у ліжку відсіків для зберігання постільних речей. Ящики можуть виїжджати на роликах з-під ліжка, або доступ у відсік зберігання забезпечується підйомним механізмом, що піднімає спальне місце. Другий варіант зручніше, але тут слід звернути особливу увагу на надійність механізму трансформації. Крім того, важливо перевірити щільність дна ящика і його кріплення до стінок, щоб білизна не випало під власною вагою на підлогу.

Підстава

Найбільш зручними для сну визнані підстави з ортопедичних лат на металевому каркасі. Вони витримують навантаження до 200 кг на одне спальне місце і забезпечують найбільш зручне положення сплячої людини. При виборі такої підстави слід звернути увагу на відстань між ламелями. Якщо вони розташовані рідко, це може привести до деформації матраца.

Більш бюджетним варіантом стане підставу з цільної або рейкової плити. Тут важлива міцність кріплення підстави до бортів і його товщина.

Якщо кошти на покупку обмежені, і на ортопедичний матрац та ортопедичне ж підстава ліжка грошей не вистачає, краще зробити вибір на користь дорогого матраца і дешевого підстави.

Стиль і дизайн

Все багатство вибору до послуг сучасного покупця. Можна купити ліжко з м’яким узголів’ям і балдахіном. Цінителі мінімалізму обов’язково знайдуть сувору лаконічну ліжко без зайвого декору. Варто придивитися до ліжок з функціональним узголів’ям, виконаним у вигляді неширокої полички. Тут зручно розмістяться світильник, телефон, книга і інші дрібниці.

admin

Сейчас читают: