Піноблок – популярний будівельний матеріал.

Піноблок – це популярний будівельний матеріал. Особливо часто використовується у малоповерховому будівництві. Виготовляється з пористого затверділого бетону. Для виготовлення пінобетону використовують цементний розчин, воду, пісок та піноутворювач. Продається виріб у спеціалізованих магазинах.

Серед плюсів: 1. Надійність. Чи не гниє, міцний. 2. Створює сприятливий мікроклімат у квартирі. Взимку запобігає втраті тепла. А влітку дає змогу уникнути високих температур, регулює вологість. 3. Швидкий монтаж. 4. Гарна звукоізоляція. 5. Економічність. Завдяки малій вазі можна заощадити на фундаменті. Зробити кладку на клей. 6. Привабливий зовнішній вигляд. Обробляти матеріал легко. Можна надавати різної форми. 7. Пожежна безпека. 8. Екологічність. Мінуси: 1. Піноблоки з невисокою щільністю відрізняються і невисокою міцністю. 2. Уповільнений набір міцності. 3. Схильність до усадки. Залежить від якості піску типу цементу, щільності пінобетону, водоцементного відношення. 4. Підвищена гігроскопічність під час використання синтетичного піноутворювача. Усі недоліки пов’язані з низькоякісним виробництвом. Тому краще купувати продукцію відомих виробників.
Через доступну вартість, високі якісні характеристики використовуються піноблоки для різних цілей. Наприклад, для: 1. Будівництва будинків, малоповерхових споруд, котеджів. 2. Заповнення простору стін багатоповерхових будинків між залізними елементами. 3. Виготовлення збірних блоків, панелей, поверхових перекриттів, перегородок. 4. Зведення гаражів, прибудов. 5. Звукоізоляція, теплоізоляція стін, покрівлі. Залежно від сфери використання застосовують різні типи піноблоків. За функціональним призначенням матеріал буває конструкційним, теплоізоляційним та теплоізоляційно-конструкційним. А за способом твердіння – автоклавним та безавтоклавним. У першому випадку твердіння відбувається за підвищеної температури, тоді як у другому – при прогріванні чи пропаривании. По в’яжучому інгредієнту виділяють піноблоки на вапні, цементі і гіпсі. За кремнеземистим інгредієнтом: з використанням золи, кварцового піску, металургійних шлаків, відходів глиноземної промисловості. Як правило, випускається піноблок прямокутної форми. Але в залежності від потреб будівництва може бути виготовлено й іншу форму. Розмір також може бути різним.

admin

Сейчас читают: